קרקס רחוב – 4 מופעים מדהימים ששווה להכיר

כולם אוהבים לצפות במופעי קרקס. מופעי הקרקס תמיד משאירים את הצופים פעורי פה ונדהמים, מול התרגילים והלהטוטים שנראים בלתי נתפשים. ישנם סוגים שונים של מופעי קרקס מדהימים, כאשר אחד מהם הוא מופע של קרקס רחוב – כך שכל חוויית הקרקס מתרחשת באמצע הרחוב, וגורמת לעוברים ושבים לעצור ולהתפעל מהמופעים הייחודיים שהם נתקלו בהם.

 

בין מופעי קרקס הרחוב יש 4 מופעים מדהימים ששווה להכיר ולצפות בהם:

ג'גלינג

ג'גלינג הוא מופע בידור מיוחד בו אמן הג'גלינג מקפיץ חפצים שונים בידיו, כאשר הם נמצאים בתנועה כל הזמן ללא עצירה והפסקה. היכולת להקפיץ כך דברים דורשת ריכוז וקואורדינציה גבוהה, ולכן זהו אחד ממופעי קרקס הרחוב האהובים והמוצלחים ביותר שיש.

 

מייצגים אומנותיים

מייצג אומנותי הוא אחד ממופעי הרחוב המרשימים שיש. מדובר על שחקנים הלבושים בתחפושות שונות, על פי קונספט נבחר בדרך כלל, וכך באמצעות מראה ייחודי ובלתי רגיל הם מעבירים מסר אומנותי לקהל הצופים. מייצגים אומנותיים יכולים להתאים גם לאירועים פרטיים, כנסים או אירועים עסקיים המעוניינים לשדר טרנדיות וסטייל.

 

להטוטנים

להטוטנים הם האטרקציה המושכת ביותר בכל מופע קרקס, וכשהם מבצעים פעלולים מסוכנים ומדהימים באמצע הרחוב – אין אחד שלא יעצור כדי להתבונן במופע המרהיב הזה. אטרקציה זו כוללת מגוון להטוטים כמו הליכה על חבל, קפיצה ממקומות גבוהים, יצירת מגדל אנושי ועוד.

 

מופעי אש

מופעי אש הם מופעים שגורמים לכולם להתפעל מהלהטוטים המסוכנים בכל פעם מחדש. כיוון שמדובר על אטרקציה שיש בה סיכון גבוה, רק פעלולנים מקצועיים שהוכשרו לכך יכולים לבצע את מופעי האש תוך שמירה על ביטחונם וביטחון הצופים. מופעים אלו פופולריים במיוחד במופעי קרקס, ובמיוחד במהלך הופעות קרקס המתרחשות ברחוב.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?