5 טיפים לצילום אוכל כמו מקצוען

אין ספק כי לאוכל יש היום מקום מרכזי בתרבות הישראלית וההשפעה שלו חוצה את הגבולות של בלוטות הטעם אלא היא הרבה נרחבת והרבה יותר גדולה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אנו צריכים לציין כי כיום יש הרבה מאוד אנשים אשר נהנים לצלם את האוכל שהם מכינים או אוכל שהם נתקלים בו במסעדות ובשווקים ולהראות את התמונות באינסטגרם. העניין הוא שאם אתם מחליטים לצלם אוכל תאם חייבים לעשות זאת כמו מקצוענים ולכן הבאנו בפניכם 5 טיפים לצילום אוכל כמו מקצוען ובלינק הזה https://www.shlomi.net/works_food תמצאו את המידע בהרחבה.

  • שימו לב למצלמה שאתם עושים בה שימוש

יש הרבה מאוד דברים אשר משפיעים על השאלה איך אתם מצלמים את האוכל שלכם אך נראה כי הדבר המשמעותי ביותר הוא השאלה באיזה מצלמה אתם עושים שימוש. ככל שהמצלמה תהיה יותר טובה כך היא תשרת אתכם בצורה יותר מושלמת ועל כך אתם צריכים לחשוב.

  • עצבו את המנה בצורה יפה

נקודה נוספת שאתם צריכים לתת עליה את הדעת היא השאלה איך המנה מסודרת על הצלחת. עליכם להבטיח כי היא תהיה מסודרת בצורה יפה וזאת בכדי שהצילום יהיה מוצלח וטוב.

  • שימו לב למשחקי אור וצל

נקודה נוספת שאתם צריכים לתת עליה את הדעת היא העובדה כי יש משמעות אדירה לשאלה איך האור והצל נופלים על אזור התמונה כמו בצילום היקפי סביב. לתאורה יש משמעות אדירה בתחום הצילום וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

  • שימו לב לתפאורה שמסביב למנה

עליכם להבין כי תמונה היא הרבה יותר מאשר רק האוכל שתאם מצלמים אלא היא גם כוללת הרבה יותר פרטים מסביב למנה ולכן אתם צריכים לשים לב לתפאורה שמסביב למנה ולא רק לאוכל עצמו וזאת בכדי להבטיח כי התמונה תהיה מושלמת.

  • צלמו כמה תמונות ובחרו את התמונה היפה ביותר

נקודה נוספת שאתם צריכים לתת עליה את הדעת היא שבצילום יחיד אתם אף פעם לא תצליחו לתפוס את התמונה היפה ביותר לכן כדאי לכם לצלם את התמונה מספר פעמים וכך להבטיח תמונה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

שף בשרים עד הבית

לא קשה להבחין בכך שבשנים האחרונות הקולינריה בישראל מאוד התפתחה. אפשר לראות את זה בהרבה תחומים, החל מתוכניות הבישול שהן מאוד פופולריות בארץ שבהן מוצגות

קרא עוד »

המבורגר משלוח

עלייתו של ההמבורגר היא אחד השינויים הגדולים בהיסטוריה. זה הפך לחלק מחיי היומיום שלנו ואנחנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיו. ההמבורגר הוא פריט מזון

קרא עוד »

מגשי אירוח

אם יש לכם אירוע שאתם עומדים לקיים או שאתם מעוניינים לארח בביתכם לציון אירוע כלשהו, או סתם אוהבים לארח, אתם ודאי יודעים שאחד הדברים שהכי

קרא עוד »