ניתוח להצרת האף – מה הסכנות הטמונות בניתוח

אחד מסוגי הניתוחים לתיקון המראה של האף הוא ניתוח להצרת האף אשר מיועד ללקוחות אשר מבנה האף שלהם הוא רחב יותר מהגודל הנורמטיבי. הם חשים לא בנוח לאור גודלו של האף ולכן חשוב להם לבצע את השינוי האסתטי.

הניתוח מתבצע הן לנשים והן לגברים מגיל הבגרות ומעלה. עבור חלק מהם מדובר במהפך משמעותי ולכן הם מצפים מאד ליום בו יבוצע הניתוח כדי להתחיל חיים חדשים.

 

ניתוח להצרת האף

בניתוח להצרת האף הרופא המנתח מסיר סחוס ואת חלק מעצמות האף. בשל הצרת המבנה האנטומי נוצרים עודפי עור סביב האף כולו. העודפים הללו מתכווצים עם הזמן וכך לא רואים עור עודף לאחר פרק זמן מסוים.

לאחר הניתוח, יש לעיתים מצבים שהמומחה מבצע השתלה של סחוס, כדי ליצור איזון של הצורך באף. פעולה זו אינה מתבצעת בכל ניתוח הצרה אלא רק במקרים ספציפיים.

 

מקרים אשר בהם לא מבצעים ניתוח זה

קיימים מקרים שבהם אי אפשר לבצע את הניתוח בפועל ללקוחות מסוימים, כיוון שסוג העור אשר עוטף את האף הוא גס ועבה ועקב כך אי אפשר לבצע את הניתוח הנדרש.

 

שינויים בנראותו של המנותח לאחר הניתוח

הניתוח להצרת האף תורם רבות לעובדה שמבנה האף הוא כעת פרופורציונלי למבנה הפנים ולא כפי שהיה בעבר שגודלו של האף יצר גוש גדול במרכז הפנים אשר אינן כה גדולות. מדובר במהלך אסתטי אשר יוצר שינוי תהומי בין העבר להווה ומוסיף שמחה רבה וביטחון עצמי לכל אדם אשר מבצע את הניתוח.

לאור המומחיות בביצוע ניתוח מסוג זה, לא נותרות כל צלקות בכל המעטפת של האף כיוון שהביצוע בפועל קורה דרך הנחיריים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?