אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי בקשת הלקוחות שבאים לרכוש את הבשר מהאטליז.

למרות שבשנים האחרונות יש יותר ויותר סניפים של רשתות שיווק גדולות שבהן יש קצביות, עדיין ניתן למצוא לא מעט אטליזים שנמצאים כמעט בכל עיר בארץ, משום שרבים מעדיפים לרכוש בשר טרי טרי באטליז.

למה כדאי לקנות בשר באטליז?

אנשים שמעריכים בשר איכותי ויודעים מהו בשר איכותי יעדיפו לקנות בשר באטליז מכיוון שבניגוד לרשתות שיווק שבהן רוב הבשר הוא בשר קפוא, באטליז ניתן למצוא בשר טרי ומי שמבין בבשר יודע שיש הבדל מהותי באיכות ובטעם של בשר טרי לעומת בשר קפוא.

בנוסף באטליז תוכלו למצוא מבחר גדול מאוד של סוגי בשר וחלקים שונים, כך שתוכלו למצוא בדיוק את נתח הבשר שבו אתם מעוניינים. בין אם זה אנטריקוט, אוסובוקו, פיקנייה, צלעות כבש, כרעיים עוף מחיר משתלם ואיכות טובה ועוד – את כל אלו תוכלו למצוא באטליז או להזמין נתח של בשר מסויים מבעל האטליז, דבר שלא ניתן לעשות ברשתות שיווק.

בנוסף, אם אתם מארגנים ערב על האש עם חברים או צריכים בשרים לאירוע, תוכלו לבצע דרך האטליז הזמנה מיוחדת של סוגי הבשרים שאתם מעוניינים, מכיוון שבאטליז השירות הוא יותר אישי ובעל האטליז יוכל להכין לכם את ההזמנה של הבשר וגם לדאוג למשלוח של הבשר מהאטליז ישירות אליכם וגם להכין לכם מראש את בשר לפי העדפותיכם – סידור של שיפודים, חיתוך של הבשר על פי עובי מועדף ועוד.

לכן כאשר אתם מעוניינים לקנות בשר, בין אם זה לבית, לאורחים שבאים אליכם, לערב על האש עם חברים או אירוע מסויים, כאשר אתם עושים זאת דרך אטליז אתם מקבלים בשר שהוא איכותי, מגוון רחב של סוגי בשרים, שירות אישי ואפשרות לבצע הזמנה של הבשר עד אליכם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »