ההבדל בין קייטרינג בוטיק לקייטרינג רגיל

 

ההבדל בין קייטרינג בוטיק לקייטרינג רגיל יכול להיות בכמה אופנים. בהכנת קייטרינג בוטיק בשונה מהכנת קייטרינג רגיל, תהיה העובדה שהארוחה תידמה לארוחת שף אמיתית, שלא כמו שנקבל אם נזמין קייטרינג רגיל.

ההבדל בין קייטרינג בוטיק לקייטרינג רגיל 

מה מקבלים בקייטרינג רגיל: קייטרינג רגיל נועד למצבים שנתקעים בלי אוכל או שהוא מוכן עבור מוסדות וקהילות וחברות כאלו ואחרות, שאת ארוחות הצהריים שלהם, הם עושים מקייטרינג רגיל ולא מקייטרינג בוטיק (כך זה ברוב המקרים)

מה מקבלים בקייטרינג בוטיק: קייטרינג בוטיק נועד יותר לארוחות חברים רציניות, ארוחות שף ביתיות, שמחות, אירועים, וכל מצב שבו תרצו לגרום לארוחה שלכם להראות טיפה אחרת. זה אולי יקר יותר, אך האופן בו תצאו מארוחה כזו הוא משמעותי בהחלט.

איך נראה מקום העבודה של שף אישי? 

מכיוון שהכנת אוכל אורכת זמן רב, שפים אישיים עשויים לבלות שעות רבות בבית הלקוח. עבודה של יותר מ 12 שעות אינה נדירה. כאשר הם מועסקים על ידי משק בית פרטי, כמה מהשפים האישיים, עשויים להתגורר אצל הדיירים, כדי להנגיש את עצמם למעסיקים בכל זמן נתון.

למרות שחלק מהמשפחות מתייחסות לשפים שלהן כאל בן משפחה, הן עדיין צריכות לשמור על מרחק מקצועי ולא לחרוג מגבולות כלשהן. זה חשוב מאוד להיות חברים כמובן אך צריך שיהיה את הגבול.

מתחילים להיות שפים ביתיים 

החליטו אם ברצונכם להתמחות באזור ובתחום מסוים. לדוגמא, האם תעשו רק למסיבות ומנות עסקיות? האם תהיו שפים טבעוניים? אולי תהיו שפים למנות בשר בלבד ולא לארוחות גורמה אחרות..

השלם את הניירת והמשימות האחרות הקשורות לפתיחת עסק, כולל קבלת רישיון עסק והגדרת מבנה העסק שלך.

ליצור תפריט לשף פרטי 

צור תפריט שירותים כמו גם את תפריט האוכל שאתה מבשל. ודא שאתה מתמחר את השירותים בצורה נכונה, בכדי לקחת בחשבון את זמן ההכנה, ההוצאות והזמן הכללי שלך. 

זכור, מזון עולה הרבה, לכן עליך לקחת בחשבון זאת, בעת מתן הצעה ללקוח. מעכשיו, תוכל לגייס לקוחות אך כדאי להתחיל עם החברים והמשפחה שלך.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »