קייטרינג לחברות

בכל חברה עורכים מפעם לפעם אירוע. יש חברות בהן יש לעובדים אפשרות לרכוש לעצמם ארוחות על בסיס קבוע במחיר מסובסד. אך תמיד יש צורך בחברה חיצונית אשר היא זו שמכינה את האוכל. מדובר על קייטרינג אשר מתמחה בהכנת ארוחות מגוונות ואיכותיות ללקוחות. היות והצבא צועד על קיבתו, וגם החברה שלכם צריכה אוכל טוב ואיכותי כדי להמשיך להתנהל כראוי, עליכם לשים לב לבחירת הקייטרינג לחברות המועדף.

כיצד לבחור קייטרינג?

  • לטעום את האוכל – אמנם לכל אחד יש טעם משלו. אבל בכל זאת ניתן לומר שאם האוכל של קייטרינג מסוים ערב לחככם, ולדעתכם מדובר על טעמים פופולאריים מסתבר כי הטעם אכן יהיה אהוב על מרבית הסועדים. חשוב לטעום כדי להיות בטוחים שהאוכל אכן ימצא חן בעיני האוכלים.
  • לקבל המלצה – חשוב לקבל המלצה מעמיתים או ידידים שמכירים את הקייטרינג ואת האוכל, לבקש לשמוע מהם האם הם מרוצים משירות הקייטרינג, האם הם נהנים מהאוכל ומהשירות של הקייטרינג?
  • לברר פרטים על השירות – חשוב מאוד לקבל פרטים על השירות במלואו. כלומר, האם החברה מביאה את האוכל אליכם? או שמא אתם אלו שצריכים לשנע בעצמכם את האוכל הארוז?
  • עמידה במועד שסוכם – כאשר מזמינים אוכל חשוב מאוד כי הוא יגיע במועד שנקבע. נכון, כדי להגיע לקן הגמר ולארוז את האוכל כיאות יש לעמול ולטרוח, אבל זמן חייב להיות זמן – האוכל צריך להגיע אליכם במועד. כל עיכוב עלול לפגוע בסדר היום שלכם.
  • טריות ואיכות – לטריות ולאיכות של האוכל יש חשיבות רבה. ירק שהצבע שלו מתחיל לדהות, תבשיל שהוכן ממרכיבים לא איכותיים, הם לא מאכלים שראוי להגיש אותם בחברה שלכם. חשוב לברר על הפרט הזה, לשמוע ולוודא כי הקייטרינג בוחרת חומרי גלם מעולים וטריים להכנת המאכלים.
  • עלויות – אוכל מוכן זה סיפור לא זול. אבל תמיד נכון לברר ולקבל הצעות מחיר שונות. יש לשים לב לא לוותר על איכות ולא להתפשר על בינוניות בעניין זה, אמנם אתם רוצים לשלם מחיר סביר, אך התמורה שאתם מקבלים חייבת להיות מעולה ומשביעה.

העיקר שיהיה בתאבון!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

שף בשרים עד הבית

לא קשה להבחין בכך שבשנים האחרונות הקולינריה בישראל מאוד התפתחה. אפשר לראות את זה בהרבה תחומים, החל מתוכניות הבישול שהן מאוד פופולריות בארץ שבהן מוצגות

קרא עוד »

המבורגר משלוח

עלייתו של ההמבורגר היא אחד השינויים הגדולים בהיסטוריה. זה הפך לחלק מחיי היומיום שלנו ואנחנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיו. ההמבורגר הוא פריט מזון

קרא עוד »

מגשי אירוח

אם יש לכם אירוע שאתם עומדים לקיים או שאתם מעוניינים לארח בביתכם לציון אירוע כלשהו, או סתם אוהבים לארח, אתם ודאי יודעים שאחד הדברים שהכי

קרא עוד »