עיצוב חנויות נוחות הדרך להגדיל את הרווחים שלכם

חנות צריכה להראות טוב. זו אקסיומה שנכונה לכל חנות בכל תחום ובכל מקום. לקוחות נכנסים אל תוך החנות, שוהים במקום ומקבלים בו החלטות. אם המקום מעוצב ונוח – מה טוב. הם יכולים לערוך קניות, למלא עגלות או למדוד פריטים ולהגיע בסיום התהליך לקופה ולבצע תשלום. אבל אם החנות לא מעוצבת היטב, אם היא לא נוחה ולא מזמינה – הרי העסק יצלע ובקושי ימכור. כי מיהו הלקוח שיתנדב להיכנס לחנות עלובה, במקום לבחור חנויות מעוצבות ומזמינות?

הוצאה משמעותית במטרה להגדיל הכנסות

בעלי עסק מודעים לכך שכדי להרוויח הרבה צריך להשקיע הרבה. וכדי להרוויח עוד יותר – צריך להשקיע עוד יותר. וההשקעה מופנית לאפיקים שונים אשר לכולם מטרה אחת – לאפשר להגדיל מכירות, להוסיף מוצרים ולהגיע לעוד ועוד קהלים. אחת ההשקעות המשמעותיות נוגעת לתחום המראה של החנות. כידוע עיצוב חללים הוא עניין לא זול. הוא מצריך עזרה של מעצב מקצועי, עובר דרך אנשי מקצוע שמבצעים עבודות בשטח וכמובן – הוצאות רבות עבור חומרי הבניין, המידוף, התצוגה וכדומה. ההוצאות הרבות הללו בהחלט עשויות להציב את בעל העסק מול סימן שאלה. האם נכון להשקיע בכך? האם כדאי לשלם סכומים גדולים עבור עיצוב חנויות?
לחצו כאן כדי לקרוא בצורה רחבה יותר!

התשובה חיובית ומוכיחה את עצמה

התשובה לשאלה זו היא חיובית. כן, חשוב להשקיע בעיצוב החנות ולמתג אותה היטב. לדאוג שהמראה שלה יהיה הולם, ושחווית הקניה בה תהיה נעימה ונוחה במיוחד. כאשר החנות אכן מצליחה להתאים לכל המטרות הללו, היא עתידה לענות על הציפיות של הלקוחות ולגרום להם לבוא ולערוך קניות. אין ספק כי זו השקעה גדולה, אבל כאשר החנות אינה מעוצבת כראוי, כשהמוצרים אינם מאורגנים בצורה מושכת ומגרה – אין הרבה סיכויים שלקוחות יבחרו בכם מתוך מבחר נותני השירות שמציעים להם מענה. וגם אם ייכנסו אליכם – מסתבר כי חווית הקניה שאינה נעימה מספיק תרתיע אותם.

לעצב באופן מקצועי

המסקנה שעולה מן הנתונים הללו היא, שחשוב מאוד להשקיע באופן יסודי בעיצוב חנויות נוחות, כדי לגרום ללקוחות להיכנס ולרכוש בכיף כל מה שהם צריכים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »