מטבח גינה מעוצב בהתאמה אישית, איך מתחילים?

מטבח גינה מעוצב משרת את בני הבית המארחים הרבה ולכן חייב להתאים לאופיו של האירוח ולכמות האורחים הממוצעת המגיעה בכל פעם.

מטבח גינה מעוצב

התכנון המדוקדק של מטבח הגינה הוא המפתח להפיכתו של המקום לפונקציונלי התואם את הרגלי האירוח.

קיימים מארחים אשר מאפשרים לאורחים שלהם להגיע ליום המלא בהנאה שבו הם יושבים ברחבי הגינה ונהנים מהמזון הטעים שהמארחים מכינים, אחרים מעדיפים לשבת ליד הדלפק וליהנות מהריחות ומהעשייה הנעשית בכל רגע. קבוצה אחרת שותפה לפרודוקטיביות ולכן יש צורך לייצר עבורם משטחי עבודה ארוכים ורחבים יותר.

תכנון המטבח מתחיל בקבלת מידע מדויק על כמות האורחים, שיטת האירוח סוגי וכמויות המזון המוגשות בכל אחד מהימים הללו. אם לדוגמה מכינים בו סוגים רבים של מזון ולא מבחר מצומצם, הדבר מצריך שטח היערכות גדול הרבה יותר.

כמו כן, מה טיבו של הקהל, בעיקר אנשים מבוגרים, הרבה ילדים וכו'. מידע זה מנתב את החשיבה התכנונית של מעצב המטבח החיצוני והוא מגבש את ההחלטה על המטבח האופטימלי עבור כל לקוח.

שלב הדמית התוכניות

המתכנן בעל המיומנות הרבה, מתכנן כמה אופציות אשר לדעתו מתאימות למשפחה הספציפית, תוך שרטוט הנראות של המקום בוורסיות השונות. השוני הוא בסוגי הציוד, כמות הציוד, אורכם של הדלפקים, מיקומם ואורכם של משטחי העבודה ועוד.

ההדמיות המוגשות ללקוחות מראות להם תמונה נפלאה של המטבח וכך קל להם לקבל החלטה איזו אופציה נראית כמתאימה יותר. במקרים רבים הם יבקשו לשלב בין כמה אופציות כמו לדוגמה, הבחירה נופלת על אופציה מספר שתיים אך יש לשלב בה את הדלפק או שולחן בטון כמו באופציה מספר שלש ואת משטח העבודה הנוסף הקיים באופציה אחת.

בסופו של דבר, התכנון מכיל בדיוק את הצרכים של המשפחה והתוצאה היא מטבח גינה יפהפה ואלגנטי שיאפשר ללקוחות לארח את חבריהם ואת בני משפחתם בנוחות מרבית בכל עת. הציוד האיכותי, המטבח הבנוי מבטן סטון והביצוע המוקפד והמדוקדק תוך חשיבה על כל פרט, יצר מטבח מושלם אשר ישרת אותם לאורך שנים רבות.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »