במה שונה קייטרינג גורמה מקייטרינג רגיל

את הקייטרינג הרגיל נדמה שכולנו מכירים. הוא מציע את האוכל הסטנדרטי הטעים אך ללא השקעה מיוחדת. קייטרינג גורמה הוא קייטרינג שונה לגמרי. הוא יפנק את הסועדים במנות מיוחדות. תהיה ההגשה האישית והאלגנטית ויהיה דגש מיוחד על כל פרט ועל כל מרכיב בארוחה.

קייטרינג גורמה לאירועים עם טעם של עוד …

אז זה לא שהקייטרינג הרגיל הוא קייטרינג עם אוכל לא טעים. אך בהחלט אפשר לומר כי הקייטרינג המציע אוכל גורמה הוא כזה שישים דגש חזק על כל  הפרטים. החל מהאוכל המושקע והמשובח וכלה בהגשה האישית של מלצר מיומן.

אם כבר הזכרנו את המלצר, אז על פי רוב בקייטרינג הרגיל יהיו המלצרים לא ממש אנשי מקצוע שרוצים להרוויח מעט מזומנים ועל כן הם בוחרים לעבוד כמלצרים, על פי רוב באופן זמני.

בקייטרינג חלבי גורמה אין דברים כאלה ולא תוכלו למצוא את עיגולי הפינות שאנחנו מכירים מקייטרינגים רגילים ומוכרים.

קייטרינג גורמה למי שרוצה אירוע עם טעם שלך עוד…

נדמה כי אין מי שרוצה כי האירוע שלו יישכח מהר מידי. אנחנו משקיעים כל כך הרבה כספים בארגון של האירוע עד שאנחנו מתקשים להשלים עם העובדה כי איך שהאירוע יסתיים והקהל יתפזר, הם כבר ישכחו את האירוע שהיה.

אך לא כולם יכולים להשקיע את סכומי הכסף הגבוהים הנדרשים עבור אירועים עם אוכל גורמה. לכן אנחנו ממש לא באים לשכנע את אלו שאין להם, להגיש בכל זאת אוכל ברמה כזו. מה שאנחנו כן מבקשים זה, להדגיש את החשיבות של האוכל היוקרתי. לעיתים, אם מודעים לתועלת של האוכל הזה ויודעים כי זה מה שיעשה את האירוע, מוכנים להתאמץ לשם כך מעט יותר. התוצאה תהיה אירוע טעים ומפנק באופן מיוחד.

הוא אמנם יעלה יותר אך בחשבון הסופי יתברר כי אכן היה שווה להשקיע דווקא בזה וליהנות מאורחים מרוצים במיוחד.

כי לפני הכול ואחרי הכול, האוכל באירוע, הוא זה שעושה הכי הרבה את האירוע והוא זה שמותיר את הזיכרונות הטובים (או הפחות טובים…) בקרב המשתתפים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?