משחקים גדולים לבתי ספר – משחקי חשיבה מוגדלים

בתי ספר רבים בוחרים לעשות שימוש במשחקי חשיבה מוגדלים. משחקים אלה מושכים את התלמידים ומצליחים לספק להם הנאה גדולה לצד הפעלת החשיבה ברמות משתנות. כיום יש לא מעט משחקי חשיבה מוגדלים בניהם תוכלו לבחור את משחק החשיבה המתאים ביותר לגילאים השונים ולצרכים המשתנים. בחירה נכונה תבטיח הנאה לצד הפעלת החשיבה במטרה להצליח לנצח במשחק. גודלם הפיזי של המשחקים מושך אף את התלמידים שלא היו מעוניינים לשחק באותו משחק בדיוק בגודל המקורי שלו. לכן, בתי ספר רבים בוחרים לשלב דווקא את המשחקים המוגדלים במטרה להבטיח הנאה לצד חשיבה.

 

מגוון עשיר של משחקי חשיבה מוגדלים לבחירה

על מנת לשחק במשחקים המוגדלים בחופשיות ללא כל בעיה, בתי ספר רבים בוחרים לפתוח את המשחקים בחצר בית הספר. פתיחתם בחצר מהווה פעילות חיצונית וכיפית לתלמידים אשר מחכים ליציאה לחצר למשחקי החשיבה המוגדלים. על כן אנו רואים כיום יותר ויותר בתי ספר אשר בוחרים לשלב את משחקים אלה בהצלחה רבה. בשל הביקוש הגדול כיום יש מגוון עשיר של משחקי חשיבה מוגדלים ביניהם גם המשחקים המוכרים כמו דמקה, שחמט, שש בש ועוד. בתי ספר רבים בוחרים לשלב שעה שבועית במשחקים אלה לכל כיתה. שעה זו נערכת בחצר בית הספר ומהווה רגיה ויציאה משדרת הלימודים בכיתות.

 

יציאה לחצר בית הספר לשעת משחקי חשיבה

מורים רבים מדווחים על שבירת שגרה שעושה טוב לתלמידים. לאחר החזרה לכיתות התלמידים רגועים יותר בשל העובדה הפשוטה ששברו שגרה ובילו שיעור שלם בחצר בית הספר עם משחקי חשיבה מהנים. בחרו נכון במשחקי החשיבה המתאימים ביותר לשכבות הגיל השונות ותראו כיצד המשחקים המוגדלים מושכים ומעניינים את כל התלמידים, גם אלה שלא כל כך אוהבים את משחקי החשיבה המוקטנים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?