איך לבחור חטיפים לחתולים?

כל חתול צריך מענה תזונתי מתאים לפי צרכיו, מבנה גופו והגזע שלו. אך מלבד לאוכל המזין שהוא אוכל בקביעות אנו נרצה לפנק אותו מפעם לפעם בחטיפים לחתולים כמו למשל פנסי פיסט. אמנם החטיפים נועדו לפנק ולגוון לחתול את שגרת יומו. אך לא נכון יהיה לתת לו חטיפים לא מתאימים או כאלו שמכילים בתוכם רכיבים מזיקים. החטיף לחתול יכול למלא תפקיד תזונתי כמעט כמו המזון של החתול. פעמים הוא יהיה חשוב מאוד, במיוחד אם החתול לא אוהב את האוכל הרגיל או שהוא לא אוכל מספיק מכל סיבה שהיא.

לבחור את החטיפים בחכמה

כדי לתת לחתול חטיף בידיעה ברורה שאתם מעניקים לו חטיף מזין ובריא, חשוב מאוד לבחור חטיף בחכמה. הבחירה החכמה מתייחסת לכמה היבטים:

  • המותג – יש כיום חברות גדולות ובעלות מוניטין בענף המאכלים לחיות מחמד. חברות גדולות עובדות באופן מתואם עם המעבדה ועם החוקרים שבודקים את הצרכים הפיסיולוגיים של בעלי החיים, כך שהמוצרים שלהם מכילים רכיבים שמתאימים להתפתחות הביולוגית של בעלי החיים.
  • ההתאמה – עליכם לבחור חטיף מתאים לחתול שלכם. הדבר מתייחס לצרכים האישיים שלו, למשקל הנוכחי שלו וכן לטעם האישי. ככלות הכול חטיף נועד לפנק ולתת לחתול משהו שהוא שמח לקבל. כדי למצוא את החטיף המתאים לחתול שלכם כדאי להציע לו טעמים שונים וסוגים שונים עד שתגלו מה הוא אוהב באמת.
  • גיוון – חשוב לגוון לחתול. להציע לו טעמים חדשים ומגוונים. כך אתם מאפשרים לו שגרה מגוונת מעט, ונותנים לו לטעום גם טעמים שהוא לא טעם עד כה. הגיוון בריא ומאפשר לחתול לטעום רכיבים נוספים.
  • רכיבים – תמיד עליכם לבדוק מה מכיל החטיף שאתם קונים לחתול. וודאו שהוא מכיל רק מה שטוב, שאין בו רכיבים מזיקים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?