איך בוחרים תוספי תזונה

האם אתם חשים בעייפות במהלך היום? אולי אתם מתקשים להתרכז, ייתכן ואתם מעוניינים לקבל עזרה מאחד מתוספי התזונה אשר יכולים לשפר את ההרגשה שלכם או שאתם פשוט מעוניינים בשיפור הבריאות שלכם באופן משמעותי ובריא. אז איך בוחרים תוספי תזונה בצורה הטובה ביותר, תוספי אומגה 3 מתאימים לי או שמא תוספים אחרים?

קנו מחברות מוכרות

מומלץ לוודא שמאחורי החברה שמייצרת את תוסף התזונה בו אתם מעוניינים עומדת חברה וותיקה, אשר מבצעת מחקרים אמינים, אשר פועלת בהתאם לתקנים ומאושרת על ידי משרד הבריאות. מעבר לכך, מומלץ לברר האם החברה מעמידה מוקד שירות לקוחות למקרה בו תצטרכו לקבל עזרה בשימוש במוצר אם במידה ויהיו לכם שאלות בנושא.

 בדקו את רשימת הרכיבים

המלצה זו תקפה לכל מוצר צריכה, מומלץ תמיד לבדוק את רשימת הרכיבים שתוספי התזונה מכילים. אמנם סביר להניח כי את שמם של חלק מהרכיבים לא תזהו אך יש שמות שיוכלו להסביר לכם מעט על המוצר כמו שמן או סוכר. יש לציין שהרכיבים מצוינים בסדר יורד לפי הכמות שלכם כך שאם הרכיב הראשון שמצוין הינו סוכר, הרי שסוכר הינו הרכיב המרכזי בתוסף התזונה שאתם בוחנים.

בדקו את כמות החומר הפעיל

במידה ואתם מעוניינים ברכישת מולטי ויטמין 12B לדוגמא, מומלץ לבדוק שהמוצר אכן מכיל את הרכיב הפעיל הזה בכמות מספקת ולא רק בכמות מזערית.

התאימו את תוסף התזונה אליכם

ייתכן ושמעתם ממכר או בן משפחה כי הוא לוקח תוסף תזונה אשר מאוד עוזר לו עם בעיה מסוימת כמו עייפות. יש לציין שעייפות כרונית יכולה להיגרם מכמה סיבות שונות וייתכן שהחבר סובל ממחסור מסוים אשר אתם לא סובלים ממנו ותוסף התזונה לא יעזור לבעיה הספציפית שלכם.

בדקו את הצורך בתוסף התזונה

ישנם תוספי תזונה רבים אשר יכולים להועיל לרוב האנשים גם אם אין הם סובלים מחוסר מסוים. יחד עם זאת, ישנם רכיבים רבים אשר לא מומלץ לצרוך כמויות גדולות שלהם במידה ואתם לא זקוקים להם. דוגמא לכך תהיה נטילת ברזל אשר עשויה להזיק לבריאות במקרים שבהם תוספת של ברזל איננה דרושה לגוף.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?