דיאטנית קטוגנית – כיצד בוחרים דיאטנית בצורה נכונה

כל מי שמחפש היום דיאטנית או תזונאית, לא יתקשה למצוא באזור המגורים שלו או בכל מקום אחר, מגוון רחב של אפשרויות. מדובר במקצוע מאוד נפוץ ולא מעט נשים בוחרות לעסוק בו. חלקן מספקות שירותים דרך הקופה, אחרות עושות זאת באופן פרטי. 

ישנן דיאטניות שעושות זאת על בסיס כללי, כלומר מבלי להתמחות ספציפית בדיאטה כזו או אחרת, בעוד שישנן כאלה שבוחרות להתמחות בסוג דיאטה מסוימת. הן מעדיפות להציע ללקוחות שלהן סגנון מסוים, כך הן יכולות להתמקצע בו ולהציע לכל מי שמעוניין בדיאטה מסוג זה את מה שהוא מחפש. 

דוגמא טובה לכך, אנחנו יכולים לראות במקרים של דיאטנית קטוגנית. מדובר על דיאטנית שמתמחה בדיאטה קטגונית, אשר כוללת שימוש נרחב בשומן, ירקות וחלבון על חשבון פחמימות. מדובר בדיאטה שמאמינה שמקור האנרגיה של הגוף יכול לבוא משומנים ולא דווקא מפחמימות כפי שנהוג לחשוב. 

השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים דיאטנית שתספק עבורנו את השירות הרלוונטי לצרכים שלנו. כמובן שאנחנו צריכים לבחור דיאטנית על פי מאפיינים מסוימים שיכולים להתאים לנו, בהתאם למטרות שלנו. 

איך בוחרים דיאטנית בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשותה. כמה שנים היא בתחום, עד כמה היא באמת מתמחה בסוג זה של דיאטה / תזונה קטוגנית, עד כמה היא יודעת להתאים למטופלים שלה את הדיאטה הרלוונטי בהתאם למאפיינים הנכונים עבורם. 

שנית, אנחנו צריכים לבחור דיאטנית שיכולה להיות זמינה עבורנו, בין אם זה במפגשים, וואסטאפים וכן באמצעים אחרים. הרבה פעמים הקשר עם דיאטנית הוא לא רק בשביל לבחון קצב התקדמות של ירידה במשקל או בניית תפריט חדש, אלא הרבה מעבר לזה, ולכן חשוב שהיא תהיה זמינה עבורנו בכל עת. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?