הפתרון המושלם לפגישות הבוקר – מגשי אירוח חלביים

הצבא צועד על קיבתו. את זה אנחנו כבר יודעים מזמן. אך האמת היא שהמשפט הזה נכון עבור כולנו. כשאנחנו אוכלים טוב, אנחנו רגועים יותר, מתפקדים טוב יותר ומסוגלים להפיק מעצמנו הרבה יותר. כשאנחנו מארגנים אסיפה או מפגש, לא משנה מהי המטרה שלה, תמיד כדאי לשדרג אותו עם אוכל. רק כך ניתן יהיה להפיק את התועלת המקסימלית מהאסיפה או הפגישה.

אוכל זה משהו שמקרב לבבות. אוכל זה גם משהו שמצליח לחמם את המנועים. כאשר אנחנו עורכים אסיפה כלשהי לצרכי העבודה או שאנחנו נפגשים סתם כך לבוקר חברתי מגבש, חשוב מאוד להציע גם כיבוד. ללא הכיבוד, אנחנו נמצא את הצוות או את המוזמנים, הרבה פחות קשובים והרבה פחות מתעניינים. כאשר האסיפה או המפגש נערכים בשעות הבוקר, הטוב ביותר הוא ללכת על מגשי אירוח חלביים.

הפתרון המושלם לפגישות הבוקר – מגשי אירוח חלביים

אם החלטנו ללכת על אוכל חלבי, הצורה הכי נוחה והכי פרקטית להגשת האוכל זה בצורה של מגשי אירוח. המגשים מגיעים אלינו כאשר הם מוכנים כמו שהם להגשה כך שאין כמעט כל טרחה סביב הגשת הכיבוד. כל מה שצריך זה פשוט להכין שולחנות מתאימים להניח עליהם את המגשים והאורחים כבר ייטלו בכוחות עצמם את המנות שלהם.

כך אנחנו חוסכים גם במלצרים שיכינו את אוכל ויגישו אותו לשולחנות. אנחנו חוסכים את הצורך בהגשה אישית לכל סועד כאשר כל אחד יכול לגשת בעצמו בצורה הכי מכובדת ולבחור את המנה המועדפת עליו מתוך המגשים הללו.

ארוחה חלבית – הכי מתאימה לבוקר

כאשר מדובר באירוע אשר נערך בשעות הבוקר, הרי שאין טוב ומוצלח מארוחה חלבית. האוכל החלבי הוא אוכל טעים, אוכל שמתאים בדיוק לשעות הבוקר, אוכל שאפשר גם לגוון אותו ולהגיש מעבר לסתם חביתה, גבינה וסלט…

כך שמגשי האירוח החלביים עשויים בהחלט לשדרג כל אירוע וכל מפגש ולהפוך אותו ליעיל ואפקטיבי במיוחד.

אז אם עדיין התלבטתם באשר כיבוד אותו תגישו לאירוע שאתם עורכים בשעות הבוקר וחיפשתם קייטרינג חלבי מומלץ, נדמה שכבר קבלתם את התשובה – בקרו באתר מגשים.

לכו על חלבי. אתם והאורחים שלכם תצאו עם הטעמים הכי טובים!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »