הרמת כוסית בעבודה? חייבים מגשי אירוח

מי שמע על הרמת כוסית בלי כמה מגשי אירוח עם מנות קטנות שעושות שמח? הרמת כוסית בעבודה זהו אירוע צדדי וצנוע. אך עם המרכיבים הנכונים, בקלות יכול להפוך לאירוע מרשים הנותן לעובדים תחושה של יוקרה ופירגון. מגשי אירוח לאירועים מסוג זה, נוטים להגיע בחזות מרשימה, טעמים מעניינים ועם זאת ישאירו תחושת קלילות להמשך יום עבודה מהנה. קבלו כמה המלצות למגשי האירוח החמים ביותר עבור אירועים מסוג זה.

מגשי אירוח לאירועים בעבודה


כפי שאמרנו, מגש אירוח שיוגש באירוע הרמת כוסית בעבודה, אמור לשדר יוקרה, קלילות ופירגון לעובדים. אילו מנות ישלבו את הכל גם יחד? קבלו כמה המלצות

חטיפי פילו מלוח 

מגש מרשים וצבעוני, המגיע בשני טעמים שונים. חטיפי הפילו נראים טוב, עשירים בטעמים והכי חשוב, אינם מכבידים על הבטן. כך שהעובדים שלכם יישארו חיוניים ליום עבודה עם בוסט אנרגיה טובה.

נשנושי קרואסון 

ישנן הרמות כוסית אשר מתרחשות בבקרים עקב אילוצים או העדפה. מגש האירוח הנמצא מבחינתנו בטופ עבור אירועים צנועים בבוקר יהיה כמובן נשנושי הקרואסון. תמיד יפה, תמיד טעים וכמובן תמיד מתאים לצד קפה איכותי.

מלוחים מקמח Molino ללא גלוטן 

כמו המטבח הטבעוני, גם מגוון מגשי האירוח ללא גלוטן מאירים פנים. בין אם ישנם עובדים בעלי רגישות לגלוטן או שמא החברה מנסה לקדם אג'נדה בריאותית – תמיד יש פתרון. והפעם הפתרון טעים במיוחד! מגוון עשיר מאוד של מלוחים ממולאים בכל טוב. וכל הטוב הזה ללא גלוטן. שווה להזמין גם בלי סיבה מיוחדת.

 

כמו שאמרנו, הרמת כוסית בהחלט יכולה להיות חגיגה אמיתית! פרגנו לעובדים שלכם במגשי אירוח מפנקים, קלילים ואיכותיים ותזכו לפירגונים בחזרה ואנרגיות טובות בחברה. לחיים 🙂

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?