שיש אוניקס – יתרונות וחסרונות

אם גם אתם אוהבים עיצוב יוקרתי, אתם מעוניינים שהמטבח שלכם יהיה הכי מרשים והכי מיוחד, אנחנו ממליצים לכם להכיר את שיש אוניקס. מדובר בשיש מיוחד המתאים למטבח והוא נחשב כיום מהאבנים הכי יקרות שניתן למצוא היום בתחום השיש. השיש הזה הוא כל כך מיוחד עד כדי כך שרבים נוהגים לסווג אותו כאבן חן. זו הסיבה שאנחנו מוצאים את האוניקס בעיקר במקומות שם ישנה משמעות למראה היוקרתי והמרשים שלהם. כמו לדוגמא במוזיאונים או בפרויקטים אדריכליים שונים כאשר המטרה שלהם היא לשדר מראה יוקרתי ומיוחד.

כאן חשוב לבדוק האם שיש אוניקס הוא אכן טוב ומתאים לכולם?

כאן המקום לבדוק את היתרונות של שיש אוניקס לעומת החסרונות.

היתרונות של שיש אוניקס –

אפשר בהחלט לציין את יתרון היופי כיתרון המרכזי של השיש מסוג אוניקס כאשר עושים בו שימוש במטבח. למעשה אין עוד שיש שמביא עמו מראה כל כך מיוחד וכל כך יוקרתי. יש את האפשרות של תוספת השקיפות של השיש אשר בעזרתו ניתן להגיע למראה מיוחד מבחינת העיצוב והתוצאות. אם אתם רק אומרים למעצב הפנים שלכם כי זה השיש שאתם בוחרים, אתם תיענו במענה נלהב במיוחד. כי אין מי שיסרב להתעסק עם החומר המיוחד הזה של חברת שיש.

יש גם חסרונות

חשוב לדעת כי מלבד היתרונות הרבים, יש עדיין גם חסרונות ואבן השיש העשוי אוניקס ועל כן ממש לא מומלץ כי תמהרו ללכת על השיש הזה בלי לחשוב פעמיים.

אז אם אתם חיים בארמון והמטבח שלכם לא עומד לשמש אתכם לצורכי בישול, אזי אין כל בעיה כי תלכו על השיש מסוג אוניקס. אך אם אתם רוצים לעשות שימוש במטבח, לא ממש בטוח שתוכלו לעשות זאת עם השיש מהסוג הזה.

  • שיש רגיש לשריטות – חשוב לדעת כי השיש אינו קשה והוא נשרט בקלות. אי אפשר לחתוך עליו ירקות וגם לא להניח עליו כלים חמים.
  • סופג כתמים – שיש האוניקס סופח אליו צבעים וכתמים וקשה להתפטר מהם אחר כך.
  • קשה לתחזק – השיש לא נוח לתחזוקה מבחינת השימוש בחומרי ניקוי.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?