תנור שחור מט – קלאס באפס מאמץ

למרות שמקררים, ,תנורים ומדחי כלים הם בדרך כלל לא האלמנטים הזוהרים ביותר בעיצוב המטבח, הגימור החלק של צבע שחור מט גורם להם לזרוח. המשטח הכהה והלא מבריק מוסיף תחכום וגם קל לטפל בו! אז בפעם הבאה שאתם מחפשים מכשירי חשמל למטבח, תנור שחור מט עשוי להיות בחירה טובה עבורכם. 

תנור שחור מט- סיבות לאהוב את העיצוב החדש 

תנור שחור מט יוצר ניגודיות בולטת

רוצים להבליט את המטבח שלכם? מכשירי חשמל שחורים מט הם אחת הדרכים להוסיף הבחנה וספין מודרני מבלי לערוך שיפוץ גדול. 

תצרו מרחב חמים וידידותי עם תנור שחור מט

יותר מדי נירוסטה יכול לגרום למטבח להרגיש קר ומסחרי. עזבו את הגימור התעשייתי עבור תנור שחור מט בעיצוב רך יותר כדי ליצור מראה חם שמתאים יותר לחללי בישול נעימים ולמטבחים בסגנון בית חווה. 

הסתירו את חוסר השלמות של החיים

פני השטח המבריקים של הנירוסטה לא מסתירים דבר. טביעות אצבעות, נתזי רוטב ומריחות דביקות כולם מופיעים בפירוט ובברור. רוב הגימורים בשחור מט, לעומת זאת, מסתירים גם אבק, לכלוך ומים, שאינם בולטים כל כך בגימור השחור מט.

הפכו את הניקיון לקל

בניגוד לעמיתיהם מנירוסטה, מכשירי חשמל שחורים מט אינם דורשים ליטוש מיוחד כדי לשמור על מראה חדש. כל שעליכם לעשות הוא לנגב את המשטחים עם מטלית, מים חמים וסבון בעת הצורך. הקפידו להימנע מחומרי ניקוי שוחקים או ספוגי קרצוף שעלולים לפגוע בציפוי הדקורטיבי שהופך את המשטח למט.

משלבים גיוון עם אסתטיקה

גימור שחור מט משלב בצורה חלקה מכשירי חשמל תועלתניים כמו מדיחי כלים ותנורים לתוך האסתטיקה של המטבח שלכם. בין אם אתם מעדיפים חללי בישול בהשראה כפרית או עיצובי מטבח מודרניים יותר, המשטח המתוחכם הזה משתלב היטב עם כל הסגנונות. ערבבו מכשירים בצבע שחור מט עם גימורי אבן מרקם ועץ כפרי, או הקיפו אותם בארונות לכה צבעוניים לעיצוב עכשווי מדהים.

מחפשים תנור לה קוצ'ינה? הגעתם למקום הנכון! הקליקו על הלינק

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?