סוגים שונים של פטריות מרפא

אומנם פטריות הן דבר נהדר בתור דבר מאכל שאותו יכולים להציע בתוך סלט, בתוך מנה או בתור הדבר העיקרי במנה עצמה, אבל רק לאחרונה ברפואה המודרנית נעשה יותר ויותר ברור עד כמה השימוש בפטריות על הסוגים הרבים שלקיימים בטבע שלהן יכולים לסייע בטיפול במצבים בריאותיים.

מאותו הרגע והלאה נעשתה היכרות יותר מעמיקה עם הסגולות של הריפוי עבור הסוגים המסוימים של פטריות מרפא שהן הרבה יותר מטעימות למאכל, וכעת יש את האפשרות לצרוך את הפטריות הללו למטרות של ריפוי אחרי שכל המידע לגבי הסגולות של הפטריות הפך להיות יותר זמין לכל אדם שמחפש טיפול טבעי בבעיות הבריאותיות שאליהן הוא נקלע.

האיתור ש הפטריות עצמן הוא בעייתי ועולה לא מעט כסף, וכאן העידן המודרני מביא את הפתרון המושלם בצורה של תוספי תזונה שכוללים את כל הסגולות הללו במארז משתלם ובריא במיוחד.

הפטרייה הרוקדת

אל תצפו שהפטרייה הזו באמת תתחיל לרוקד כי היא נקראת כך רק בשל הצורה מלאת התנועה שלה, בפועל הפטרייה נקראת מאיטקה והיא מחזקת את המערכת החיסונית אצל חולים בסרטן השד ולהוביל אל חיסול של תאים סרטניים. בנוסף זו מסייעת לגבי הורדת לחץ דם ומניעת מחלת הסכרת.

פטריית הצדף

פטרייה שמוכרת בשם פלאורוטוס והיא למעשה מסייעת בטיפול בכל מיני מצבים רפואיים של זיהומים ויראליים, טיפול ומניעה של סרטן הקיבה בצורה מוכחת, כך גם בסרטן המעי הגס, סרטן סרקומה, וסרטן השד.מסייעת גם בטיפול במחלות הכבד וטיפול במצב של דלקות כרוניות.

פטריית השמש-אגריקוס

זוהי פטרייה למרפא ולמאכל שלה יש כבר סגולות רפואיות מוכחות. היא מועילה עבור טיפול במצב של טרשת עורקים, בדלקת הכבד ובטיפול בחיזוק המערכת החיסונית נגד תאים סרטניים לצד מניעה של ההתפתחות שלהם בגוף.

פטריית ריישי

הפטרייה שבה בצעו שימוש למטרות ריפוי באופן הכי עתיק שמוכר לאדם. מכילה חומרים שממונעים התפשטות תאים סרטניים, יעילה בטיפול בלחץ דם, הרגעה של מערכת העצבים ואף טיפול בהורדה של רמת הסוכר בדם ומניעת אלרגיות.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.perelmantrade.com/

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »