דיאטות חדשות

כדי להצליח בפועל באכילה מבוקרת ע ידי דיאטות חדשות, הדרך הנכונה היא להזמין ארוחות בריאות לדיאטה אשר מכין אותן שף דיאטן שהוא מומחה בתחום זה ולכן ערך במשך שנים מחקרים ועל פי התוצאות שלהן, הוא פיתח היצע נרחב של מנות שתואמות את הקטגוריה הנדרשת.

הקפדה על ייצור המזון

כדי להצליח באופציה של דיאטות חדשות, יש כמה כללים בסיסיים, כמו לדוגמה:

  • הכנה של אוכל בריא ולא מעובד.
  • ייצור באמצעות חומרי גלם בטיב מעולה.
  • הכנת מזון ללא סוכר, ללא אבקת מרק וללא ממתיקים מלאכותיים.
  • מזון שהוא עשיר בסיבים ובחלבונים.
  • מזון שאינו מטוגן.
  • אוכל ללא חומרים משמרים.

שימוש בכל חומרי המזון בדרך זו, יוצרים דיאטה שהיא דלת שומן ודלת קלוריות ולכן מתאימה מאד למי שמעוניין להפחית ממשקל גופו ולהפחית מההיקף שלו.

קביעה של סוגי המזון היום יומיים

על ידי בחירת המנות המומלצות והייעודיות לכל בעיה רפואית, יוצרים דיאטות חדשות על פי הצרכים התזונתיים. מצד אחד מעניקים לכל אדם שקט נפשי כיוון שהוא מרוצה מהעובדה שהוא עבר לאכול אוכל בריא. מצד שני, הוא מקבל משלוח של כל הקופסאות אחת לחודש ונותר לו רק לחמם את האוכל שמגיע לשתי ארוחות בכל יום, כשהמשקל של שתיהן יחד הוא סביב 650 קלוריות.

שתי ארוחות ביום

מכיוון שאי אפשר לאכול בכל יום אוכל זהה, החלו במטבח להכין סוגים חדשים של מנות השף אשר מתאימים עבור דיאטות חדשות. כך הלקוח בוחר כמה מנות מתוך הנישה שהיא עבורו ובכל יום הוא אוכל טעמים חדשים. המשלוח קורה אחת לחודש, הוא מקבל משלוח שכולל הכל ורק מוציא בכל יום את הקופסה הרלוונטית, מחמם מעט את המזון ומתרגל לתוצאות של דיאטות חדשות. קראו בהרחבה על ארוחות מוכנות לדיאטה!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »