תער, סכיני גילוח או מכונה: מה עדיף?

מעטים מאד הגברים שאוהבים להתגלח. בעלי הזקנים הם אולי היחידים הנהנים מפעולת העיצוב של הזקן, אך מרבית הגברים יגידו לכם כי זאת פעולה בעיקר מעצבנת שפשוט חייבים לעשות אחת לכמה זמן. עם זאת למרבה המזל, בימינו כבר יש הרבה דרכים לעשות את זה, כך שזה בהחלט לא צריך להיות משהו מעיק מדי. אז איך עדיף להתגלח, עם מכונה גילוח, סכין גילוח או דווקא תער גילוח קלאסית? ובכן, התשובה משתנה בעבור כל אחד ובהחלט יש לנסות כל אחת מהשיטות. הנה כמה נקודות חשובות לגבי כל שיטה שיעזרו לכם להחליט.

סכין גילוח

השימוש בסכין גילוח הוא אולי הנפוץ ביותר היום בעולם. סכיני גילוח מהווים פתרון מצוין בעבור מי שיש לו עור מחוספס, שכן השימוש בסכין עשוי לגרום גירוי מסוים לבעלי עור רגיש. עם זאת זה בהחלט דרך נהדרת להגיע לגילוח חלק למשעי ותוצאה איכותית במיוחד. סכיני גילוח יכולים להיות חד פעמיים ואלו הם הסכינים הזולים והפחות הטובים. יש סכינים לשימוש רב פעמי כאשר יש להחליף את הראש אחת לכמה זמן כאשר הוא מתקהה ונעשה פחות אפקטיבי, וחובבי הגאדג'טים ייהנו בהחלט מסכיני גילוח חשמליות שמאפשרות גילוח עדין וחלק יותר והן עדיין זולות יותר ממכונות הגילוח.

תער גילוח

השימוש בתער גילוח הוא עתיק יומין ויש עדויות רבות המצביעות על כך כי זו הייתה הדרך הנפוצה לגילוח משחר הימים. בשנים האחרונות התער זוכה לעדנה מחודשת כשיותר ויותר חברות קוסמטיקה מייצרות ליינים חדשים של תערים ומציעות לגברים את האפשרות לגילוח איתו. שימו לב שגם כאן מומלץ לבחור באופציה אם יש לכם עור מחוספס וכדאי גם לבקש מחבר שיודע איך נעשה השימוש ללמד אתכם איך לעשות זאת.

מכונה

מכונת גילוח מתאימה במיוחד למי שרוצה תוצאה חלקה עם גילוח חלק למשעי. יתרון נוסף הוא שאין לכלוך ובלאגן בזמן התהליך ויש הרבה גברים שזה בהחלט יתרון בעבורם.

בשורה האחרונה אנו ממליצים להתנסות בכל אחת מן השיטות וכך תוכלו להחליט בצורה מושכלת איזו דרך עדיפה לכם. גילוח נעים!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »