ריגל לחתולים – מזון מצוין לחתולי רחוב

חתולים הם חיה מאוד מיוחדת. הם לא קופצניים ומתלקקים כמו כלבים למשל, אבל הם בהחלט יודעים ללקק את האנשים שאותם אוהבים ולהתחיל עם ריקוד שבו הם מקמרים את הגב ומתלפפים שביב הרגליים עד שאר ה מקבלים את הליטוף שלו הם כה מייחלים. הם חכמים ויודעים לבצע הוראות, והם אוהבים ששומרים על הרגעים הפרטיים שלהם ונקיים מספיק כדי שלא יהיה כל צורך בנושא הזה עבורם לטרוח בכלל.

מי שבחר לטפח חתול בבית או ברחוב כבר יודע עד כמה החיה הזו היא מקור לגאווה ולאהבה גדולה, ועד כמה החתול זקוק כל כך לתשומת לב בתנאים מיוחדים ולאוכל בריא של ROYAL PET שאיתו הפרווה תמיד תהיה מבריקה והחיים יהיו מלאים בגרגורים משמחים.

ממוצרי תבואה לעד למזון חתולים

הדרך אותה עברה חברת ריגל היא מאוד ארוכה, כאשר את תחילת דרכה החלה החברה עם לא אחר מאשר שיווק של מוצרי תבואה באיכות גבוהה עבור ענף סוסי המירוץ הרחק בשנת 1971. בשנת 1991 חל המפנה עם פיתוח של שורה ארוכה של מוצרי מזון עבור חיות המחמד, כאשר המוצרים עבור חתולים התמקד בבשר הודו בתור המרכיב העיקרי. שנה אחר מכן כבר הושק ליין שלם של מוצרי סופר פרימיום עבור חיות  עם הדגש כי מוצרי המזון לחתולים של ריגל הם כאלה אשר אינם מכילים דגנים מסוג תירס, חיטה וסויה, שלהם אין כל ערך תזונתי מבחינת חיות המחמד, וחתולים בפרט.

שומרים על חתולי הרחוב

חתולי הרחוב הם כאלה אשר עיריות רבות כבר יודעות כיצד לטפל בהם ביד נכונה, ואת זה ניתן לראות עם עמדות מסודרות של האכלה ועם חתולים שמספרם הלך ונעשה מועט ככל שאלה סורסו ועוקרו על ידי הווטרינר העירוני מידי שנה שחלפה לה. מבחינת המזון שאותו רואים בכל פינה, הוא קרוב לוודאי יהיה מבית ריגל מכיוון שהוא גם מכיל את כל מה שחתול זקוק על מנת לקבל תזונה בריאה וטובה, וגם הוא אינו עולה הרבה מאוד כסך ביחס לכל תר החברות, כך שניתן לבצע הכלה מבלי לשלם על כך בעלות גבוהה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »