מכירת שמן זית – רוצים למכור? ככה תעשו את זה בצורה נכונה

הרבה מאוד יצרני מזון קטנים מתלוננים, ובצדק, על כך שקשה להם מאוד להגיע אל הקהל הרחב בישראל דרך רשתות המזון השונות.

כל צרכן שמבקר ברשת מזון כזו או אחרת, יכול להבחין מיד שהמדפים מלאים במוצרים של חברות ספציפיות, בעוד שחברות קטנות יותר, או שהן אינן נמצאות על המדפים או שהמוצרים שלהם נדחקים לאחור או למדפים גבוהים, שקשה מאוד להגיע אליהם, מדפים שאף אחד מהצרכנים לא באמת יעשה מאמץ בשביל לקחת את המוצר ולקנות אותו.

אך יצרנים קטנים יכולים למצוא פתרונות שונים ומקוריים, על מנת לשווק את המוצרים שלהם. הם לא חייבים לפנות אל הלקוחות לצורך מכירת שמן זית דרך אותן רשתות מזון גדולות או דרך חנויות אחר אשר בוחרות לעבוד אך ורק עם החברות הגדולות בתחום המזון. כיום, אפשר למצוא מגוון רחב של דרכים כיצד להגיע אל הצרכן, ולהציע מגוון רחב של מוצרים ושירותים באופן ישיר.

למשל, אם אנחנו רוצים למכור שמן זית משובח שאנחנו מייצרים, בכמות גדולה, לקהל לקוחות, הרי שאנחנו יכולים למצוא שורה של דרכים כיצד לעשות זאת באופן אפקטיבי ונכון.

כיצד אפשר להגיע אל הלקוחות בצורה פשוטה

ראשית, אנחנו יכולים להציע את השירותים שלנו דרך אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. אם אנחנו נדע לעשות לעצמנו שיווק בצורה נכונה, אין ספק שנוכל להגיע אל קהל רחב ולהציע את השמן שלנו. נכון שזה לא דומה לשיווק ברשתות מזון, אך עדיין זה יכול לתת מענה.

שנית, אנחנו יכולים לפתוח דוכן בשווקים, ירידים, תערוכות, קניונים בימי שישי, וכך אנחנו יכולים להציע את המוצר לכל לקוח שמגיע למקום.

שלישית, אנחנו יכולים להציע לצד השמן גם עוד דברים שאנחנו מייצרים או אפילו מייבאים מחו"ל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?