אלו הם 5 היתרונות הגדולים של הספירולינה

כמו רוח סערה היא נכנסה לחיינו וכבשה אותם. מי שהוכתרה בשנים האחרונות על ידי משתמשים רבים למלכה הבלתי מעורערת של מזונות העל, עושה חיל ומביאה את הבשורה לקידום חיים בריאים – זוהי הספירולינה. על אף שאין מחקרים חד-משמעיים לגבי יעילותה, אי אפשר להתווכח עם תכונותיה המספקות את  5 היתרונות הגדולים של הספירולינה. 

 

  1. חיזוק המערכת החיסונית

מערכת חיסונית מוחלשת מתישה את הגוף וחושפת אותנו לזיהומים ביתר קלות. בהיותה עשירה בחלבונים מסייעת הספירולינה להתגבר על מחלות וזיהומים ובכך מחזקת את המערכת החיסונית. 

 

  1. ניקוי רעלים

מדי יום גופנו צובר רעלים מהתזונה, השתייה ואוויר. לגופנו יש מערכת משוכללת שתפקידה לסלק את הרעלים מהגוף, אך לא תמיד היא מצליחה לעמוד בעומס, ורעלים עדיין נמצאים בגופנו. נוגדי החמצון והברזל  שנמצאים בספירולינה מאיצים סילוק רעלים מהגוף.  

 

  1. התאוששות מהירה לאחר מאמץ

בין ספירולינה יתרונות שניתן למנות, קיימים גם חומצות אמינו מכל הסוגים שהיא מכילה אשר ידועות כמסייעות לבניית מסת שריר. כאשר אנו עוסקים בפעילות מאומצת, בעיקר פעילות ספורטיבית לבניית שריר, לוקח זמן לשריר להתאושש ולחזור לעצמו. השימוש בספירולינה מסייע בהתאוששות זו.

 

  1. מחלות לב וכלי דם

הספירולינה טובה לדם שלנו. כידוע כולסטרול רע ולחץ דם לא מאוזנים הינם גורמים שכיחים למחלות לב וכלי דם. הספירולינה מסייעת לשמור על רמות מאוזנות של כולסטרול ולחץ דם ובכך מצמצמת את הסיכונים לשבץ או למחלות לב וכלי דם אחרות. 

 

  1. מזון על

הספירולינה אינה תוסף מזון כי אם מזון על. בעידן שבו מזריקים ומוסיפים כל כך הרבה חומרים למזון שלנו, אנו מאבדים ערכים מאוד חשובים ומשמעותיים מהמזון, ספירולינה ויטמין B12 משלימה את החסר עם ויטמינים, מינרלים ברזל ועוד ערכים חשובים לגוף.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

שף בשרים עד הבית

לא קשה להבחין בכך שבשנים האחרונות הקולינריה בישראל מאוד התפתחה. אפשר לראות את זה בהרבה תחומים, החל מתוכניות הבישול שהן מאוד פופולריות בארץ שבהן מוצגות

קרא עוד »

המבורגר משלוח

עלייתו של ההמבורגר היא אחד השינויים הגדולים בהיסטוריה. זה הפך לחלק מחיי היומיום שלנו ואנחנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיו. ההמבורגר הוא פריט מזון

קרא עוד »

מגשי אירוח

אם יש לכם אירוע שאתם עומדים לקיים או שאתם מעוניינים לארח בביתכם לציון אירוע כלשהו, או סתם אוהבים לארח, אתם ודאי יודעים שאחד הדברים שהכי

קרא עוד »