גריל פחמים – למה אין על הטעם של מנגל פחמים

אוהבים סטייקים, קבב מהקצב, המבורגר אמיתי, נקניקיות או דגים על האש? נכון, אפשר לקנות גריל גז, מאוד איכותי ומאוד משוכלל. יחד עם זאת, הרבה אנשים יעדיפו שלא לוותר בשום פנים ואופן, על גריל פחמים טוב. אין ספק שהוא לרוב זול הרבה יותר. גם הפחמים אינם יקרים. אבל חוץ זה, חובבי גריל מהסוג הזה אומרים שאין על הטעם של מנגל פחמים. למה? מיד תגלו ותראו. 

אין כמו טעם של עשן בבשר 

גריל פחמים, או אם אתם מעדיפים לקרוא לו מנגל פחמים, יודע לא רק לחמם ולצלות את הבשר כמו שאתם אוהבים. מה שהוא עוד יודע לעשות, באדיבות הפחמים כמובן, זה להעניק לנתחי הבשר העסיסיים טעם מרהיב של עישון. מי שאוהב את הטעם המעושן שמקנה חוויה מאוד מיוחדת לכל ביס, לא ירצה אף מנגל אחר. 

קנו עכשיו בטולמן >>>

אפשר לשדרג עם פחמים מיוחדים 

עוד משהו שאפשר לעשות עם גריל פחמים, אבל אי אפשר לבצע בצורות עשייה אחרות, זה להוסיף ארומה בזכות פחמים מיוחדים. למשל, ניתן להטעין את המנגל עם פחמי הדרים איכותיים. ניתן לשדרג עם תוספת שבבי עץ וניתן אפילו להניח בין הפחמים האיכותיים ביותר עשבי תיבול ריחניים מאוד. 

פה, המגע האישי מדבר 

כאשר צולים בשר על מנגל פחמים, יש עוד עובדה שכל חובב גריל של ממש יודע להעריך. גריל פחמים מאפשר את המגע האישי. רואים את הפחמים מול העיניים, אפשר להרגיש את החום, לנפנף כשצריך, להפוך את הבשר מצד לצד, כשצריך. הכל נעשה ברגע הנכון, תוצאה של ניסיון ושל ידע ושל תחושה אישית. מידת השליטה בעשייה אופטימלית. את התוצאה מרגישים אחר כך, בכל ביס וביס. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?