מארזים טבעוניים – מה הם כוללים ולמי זה יכול להתאים

אין זה סוד שבשנים האחרונות, יותר ויותר שינו באופן דרמטי את התזונה שלהם. הם בחרו לעבור מתזונה רגילה הכוללת הכל לתזונה טבעונית, כזו שאיננה כוללת מוצרי בשר, חלב וביצים, כל מה שקשור למוצרים מן החי. במקום זה הם צורכים אך ורק מוצרים מן הטבע או תחליפי בשר, גבינות וכדומה. 

מאחר והרבה מאוד אנשים ביצעו את השינוי, הרי שאנחנו יכולים גם לראות שינוי גם בכל מה שקשור להיבטים של מתנות המיועדות עבורם, בוודאי אם מדובר הקשורות למזון ושתייה. לכן, כשבוחרים לרכוש מארזים ומתנות אחרות המיועדות לעובדים, בני משפחה וחברים, צריך לשים לב האם מדובר במארזים רגילים או מארזים טבעוניים

במקביל לכך שאנחנו מחפשים מתנות אשר יכולות להתאים להם מבחינת איכות וסגנון, אזי שגם חברות רבות אשר מציעות מארזים ומתנות אחרות הכוללות אוכל ושתייה, יוצרות מארזים עם מרכיבים טבעוניים, כך שאותם אנשים יוכלו ליהנות מהם ללא חשש. 

מה כולל מארז טבעוני

יש שתי אופציות למארזים טבעוניים. אופציה אחת היא לכלול בו אך ורק פריטים שאינם מהחי באופן טבעי. למשל, בקבוקי יין, פירות וירקות מבית משק לין, ודברים אחרים אשר יכולים להתאים לאנשים שנוקטים בגישה טבעונית. 

אופציה שנייה היא לכלול במארז מרכיבים שהם תחליפים לבשר, גבינות וביצים. היום אפשר למצוא הרבה מאוד דוגמאות לכך. למשל, אפשר למצוא גבינות או תחליפי בשר עשויים סויה. הם טעימים לא פחות ובמובנים רבים גם מזכירים את הדבר המקורי. 

בכל מקרה, מארזים טבעוניים יכולים להיות פתרון נהדר לא רק עבור אנשים שצורכים מזון טבעוני בלבד, אלא עבור כולם. כך גם נמנעים מצריכת מוצרים מן החי, וגם אפשר להתחלק במארז עם כולם ללא חשש. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »