מגשי אירוח חמים

איך נראה בדרך כלל אירוע? אז ברור. שולחנות ערוכים, ערכת צלחות לכל סועד, סכו"ם נוצץ לצדי הצלחות, כוסות מפיות וכן הלאה. האוכל מוגש על ידי צוות מלצרים אשר שואלים לרצונו של כל סועד ומשתדלים לספק לו את המנה הרצויה לו. המלצרים אף דואגים להגיש שתייה, למלא את צלוחיות הסלטים ולוודא כי כל אורח מקבל בדיוק את מה שהוא רוצה והוא צריך במהלך הארוחה. אירוע כזה דורש כמובן היערכות וכוח אדם רב על מנת לדאוג לכל אורח באופן פרטני. לא נשמע לכם מעט פרימיטיבי לדור הטכנולוגי שלנו?

אז האמת היא שרבים כבר הבינו כי הדרך הזו של אירוח ואירוע התאימה לשנים עברו. היום זה כבר לא חייב להיראות כך ואפשר בהחלט לעשות את זה בצורה קצת שונה.

מגשי אירוח

היום מקובל מאוד לערוך בר מרכזי וגדול. על הבר מניחים מגשי אירוח מסודרים, מניחים ערימת כלים הכוללים צלחות, סכו"ם וגם כוסות לשתיה בצד וכל אחד מוזמן לגשת ולמלא לעצמו את הצלחת במנה המתאימה לו. יש לשיטה הזו הרבה מאוד יתרונות כפי שנמנה להלן.

אך חשוב לנו לציין כי במגשי האירוח הללו אפשר להכין למעשה כמעט כל סוג של אוכל. זה יכול לכלול מנות חמות ויכול גם לכלול מנות קרות. זה יכול להיות מנות בשריות וגם יוכל לכלול מנות  חלביות, כמובן שלא באותו אירוע נגיש קייטרינג חלבי ובשרי. הכול בהתאם לבחירה של עורך האירוע.

כך גם אפשר להגיש פירות חתוכים, ירקות חתוכים עם מטבלים ועוד ועוד.

למה זה טוב?

למה אנחנו ממליצים כל כך על מגשי האירוח?

למעשה מקלים מאוד מגשי האירוח הן על האורחים והן על המארחים. 

טוב למארחים

Holy Bagel מסבירים כי המארחים נהנים מחיסכון משמעותי במשאבים של זמן, מאמץ וגם כסף. הם לא צריכים להשקיע בצוות מלצרים, בעריכה, בהגשה וכל מה שכרוך באירוע מסורתי רגיל. הם גם חוסכים אוכל שהולך לאיבוד בהגשה הזו.

טוב לאורחים

כל אורח יוכל ליטול לעצמו את המנה המועדפת עליו בכמות הרצויה לו ואף לבקש לעצמו מנה נוספת.

מגשי אירוח חמים – יוצרים אירוע משולם וטעים המיוחד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?