אלו הם הדרכים לעשן קנאביס

אם יש צמח אחד שתפס את כל הכותרות בעיתונים ובכל כלי התקשורת בעצם בשנים האחרונות, הוא ככל הנראה צמח הקנאביס. מדברים עליו בהקשרים הרפואיים, בהקשר של לגליזציה, נוגעים על ההשפעות על בני נוער ומנסים להבין מה משמעותה של הצריכה ההמונית שלו ברחבי העולם. אין ספק, מומלץ לעשות את זה בגילאים מבוגרים יותר ובכל מקרה באופן מתון וחלילה לא כזה שעשוי ליצור תלות, ואם עושים את זה ככה זו יכולה להיות בהחלט חוויה נעימה ומהנה. אם אתם לא לגמרי בקיאים בעולם הזה, הנה כמה דרכים פופולריות לצרוך את צמח הקנאביס.

אידוי

דרך נחמדה ונעימה ביותר לצרוך קנאביס היא אידוי שכלל לא נחשב לעישון למעשה. מכשירי האידוי או  הוופורייזרים בשמם הלועזי, למעשה מחממים בטמפרטורה גבוהה מאד את הפרחים ומפיקים אדים נקיים מלאים בחומר הפעיל. שימוש בוופורייזרים הוא הפתרון המושלם למי שרוצה להנות מהקנאביס באופן מיידי ולהימנע מהעשן מהגזים הרעילים הנפלטים כתוצאה משריפת הפרחים.

גלגול בג'וינט

מדובר ככל הנראה בדרך הקלאסית והפופולרית ביותר לצריכת קנאביס. מגלגלים את הפרחים הטחונים בתוך נייר גלגול באופן נקי או יחד עם טבק למי שמעדיף. חשוב לזכור כי זו ככל הנראה הדרך הכי פחות בריאה כי מלווה כמובן בעשן רב ובגזים לא בריאים ולא רצויים.

מאכלים

למי שלא אוהב לעשן ובכלל לשאוף אדים או גזים לריאות, מדובר בדרך הטובה ביותר. חשוב לזכור כי כדי שהקנאביס יהפוך לפעיל עליו לעבור תהליך של חימום ולכן כדאי לאפות אותו במאפים כמו בראוניז או להפוך אותו לחמאה. חשוב לזכור כי התחושה מאכילה של קנאביס מגיעה לאחר מספר שעות בדרך כלל מרגע הצריכה וכי היא לרוב שונה מהתחושה המתקבלת בעישון.

מקטרת

עוד דרך נחמדה למעשנים שחוסכת בניירות גלגול ופילטרים. ישנם סוגים רבים של מקטרות ובין השאר כאלו העשויות זכוכית, מתכת ועץ. זה מתאים למי שמעשן באופן פחות סדיר מפני שעישון מקטרת מחייב ניקוי שלה על בסיס קבוע, דבר מה שעשוי להיות בהחלט מעייף ומתיש כאשר יש לחזור עליו במשך פעמים רבות.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?