מה מאפיין מטבחים בסגנון כפרי?

עיצובי מטבחים לקחו בשנים האחרונות כמה צעדים נוספים קדימה, וכיום הם מציעים לכל מי שעומד לקראת רכישת מטבח כל כך הרבה אפשרויות! לא קל להחליט ולא פשוט לבחור את המטבח הרצוי שיוכל לשמש אותנו במלוא הנוחות, להראות מושלם בעינינו לאורך זמן, ולשמור על עצמו במצב מתוחזק, שלם ונקי באופן שגרתי. אחד המטבחים המובילים והמוכרים ביותר הינו המטבח הכפרי. הבה ונבין למה הכוונה כאשר משתמשים במילה "כפרי" בהתייחס למטבח, והאם זה בכלל כדאי גם לנו.

 

מאפיינים של מטבח כפרי

סגנונות עיצוביים מדברים בשפות שונות זו מזו. בעוד שהסגנון המודרני נמצא כאן, והוא בהחלט פופולארי וקיים במטבחים רבים, הרי שהמטבח הכפרי אף הוא בולט מאוד ואהוב בקרב רבים. המטבח הכפרי בעתם עושה שימוש בסגנון עיצובי בנימה כפרית וחמימה, כזו שחותרת לעשות את המטבח לחמים, נעים ומזמין במיוחד. על מנת להשיג את המטרה הזו בוחרים לרוב בצבעים חמימים ומזמינים. גם חומרי הגלם שמשמשים לייצור מטבחים כפריים הם לרוב טבעיים יותר – במקרים רבים בוחרים בעץ מלא.

 

הקו העיצובי של המטבחים הכפריים

עיצוב מטבח כפרי יעשה שימוש באלמנטים שונים של עיצוב לעיטור ולקישוט המטבח. אלו ידיות מיוחדות לארונות, קישוטים בולטים וחיטובים על הארונות וכן הלאה. במרבית המטבחים הכפריים אכן חשים את החמימות ואת המשפחתיות, והמטבח הזה אכן הופך להיות מרכז הבית וציר מוביל ומזמין לכל בני הבית.

 

הנוחות והחדשנות במטבחים הכפריים

למטבח בעיצוב הכפרי יש ניחוח ישן ומעט קדום, אך מנגד כיום משלבים בו אלמנטים עכשוויים – כך שהמטבח מציע למשתמשים את כל הטוב שיש במטבחים המודרניים, לצד עיצוב כפרי. מוצרי הפרזול וכל הפטנטים בהחלט משתלבים נהדר במטבח כפרי ומאפשרים לכל אחד ליהנות ממטבח מושלם כלבבו.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »