איזה סוג אוכל תבחר לאירוע עסקי

אירועים עסקיים מאופיינים בדרך כלל באיפוק מסוים, האווירה של אירוע עסקי היא שמרנית ומוקפדת ושונה לחלוטין ממסיבה לכבוד חג מסוים, יום הולדת או בר מצווה. המטרה העיקרית של אירועים עסקיים היא לשמור על תדמית החברה שעורכת את האירוע העסקי, ולנסות למתג אותה כמה שיותר גבוה. נוסף על כך, אירוע עסקי נועד גם לעובדים של החברה, אם כדי להכיר שותפים עסקיים שונים, לייצר שיתופי פעולה בין עובדים וחברות או סתם כדי להתפנק בערב מושקע ומיוחד על חשבון החברה.

קייטרינג לאירוע עסקי

מכיוון שאירועים עסקיים שומרים על פן עסקי ומחושב לעומת אירועים אחרים, חשוב גם לבחור בהתאם את סוג האוכל שיוגש באירועים מסוג זה. חברות קייטרינג כמו ארבע עונות מציעות מגוון סוגי מאכלים שונים, לכן לאירועים עסקיים מומלץ לבחור סוג אוכל מגוון ככל הניתן.

הגשת האוכל באירועים עסקיים נערכת לרוב על פי חלוקה של עמדות מזון שונות בחללי האירוע, ובסגנון בופה עם הגשה עצמית. כך ניתן להציב בכל עמדת מזון סוג אוכל אחר, כך שכל הדוכנים יציעו מגוון של מאכלים כמו סלטים, מיני כריכונים, קישים אישיים ועמדת קינוחים.

איזה סוג אוכל מתאים לאירוע עסקי

כדאי לבחור לאירוע עסקי את סוג האוכל שיהיה מלכלך כמה שפחות, וצורת ההגשה שלו אסתטית ויפה לעין. לדוגמה, הגשה של תבשילים שונים הכוללים רוטב אינם באם בחשבון מכיוון שזהו סוג אוכל עממי, וגם אינו אסתטי ונועד לתקלות של נזילות ולכלוכים לא נעימים.

דוכני מזון כפי שמציעים בגן האירועים עין יעל בירושלים המגישים כריכים קטנים במגוון צורות הגשה הם מומלצים יותר לאירוע עסקי, מכיוון שכך כל אורח יכול לקחת לעצמו כריך אישי ולא לדאוג מלכלוך ואי נעימות במהלך האכילה, בנוסף עם כרירים ניתן לגוון את סוגי הכריכים המוצעים כך שמדובר במגוון רחב יותר.

בנוסף לכריכים אישיים, מומלץ לבחור גם בקייטרינג המציע מיני מאפים או קישים הניתנים לאכילה באופן אסתטי. באירועים עסקיים ההגשה של האוכל נערכת לרוב בעמידה, כך שהאורחים אינם יושבים במקום מסודר ואוכלים את הכיבוד שמוגש ולכן חשוב לבחור בסוג אוכל המותאם לאכילה בעמידה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?