מה צריך לדעת בחיפוש שף פרטי לאירועים?

בכל אירוע צריך לחשוב על אוכל טוב ואהוב. כך יהיה לאורחים מה לאכול, ממה לשבוע וממה ליהנות. יש אפשרויות רבות לארגון אירוע בהיבט של האוכל. אבל האופציה העכשווית והטרנדית בהחלט מפתיעה ומשנה את כל מה שידעתם עד היום בנושא. מה אומרים על שף פרטי לאירועים? אתם מזמינים שף פרטי שמגיע למקום האירוע. והוא זה שממונה על הכנת האוכל כולו. אתם יחד אתם בונים ומרכיבים את התפריט בדיוק כמו שאתם אוהבים. לא פלא שתהיו מופתעים לטובה מהאוכל ומהרמה של האירוע שלכם.

מה שצריך לדעת

  1. אתם צריכים לבחור שף מוצלח שמתאים לתת לכם את השירות המסוים הזה. יש להבין שלא כל שף פרטי מומלץ, מקצועי ככל שיהיה מתאים לשמש כשף פרטי לאירועים. יש שפים שצריכים את המטבח המוכר להם ואת התפריט שהם חוזרים עליו שוב ושוב. הללו לא ממש יצליחו להפיק עבורכם את האירוע.
  2. כדאי מאוד לחשוב על סוג האוכל האהוב עליכם. כמובן שצריך לקחת בחשבון את האורחים ואת סגנון הטעם שלהם. כי רק כך אתם יכולים לבחור את התפריט המתאים שיהלום את האופי של האירוע שלכם. כי לכל קבוצה יש טעם משלה והעדפות אוכל אחרות.
  3. ניתן להתרשם מהמאכלים של השף ומהתפריטים שהוא מציע. וזה חשוב מאוד – כדי שלא תגלו מאוחר מידי, כשהאוכל מוגש שאתם לגמרי לא מתחברים לסגנון של האוכל או של התבלינים. וודאו מראש עוד לפני ההזמנה כי השף המדובר יכול לספק לכם את המענה המתאים.
  4. יש לוודא מראש מה כולל השירות של השף הפרטי. האם הוא מופקד על העריכה? מה לגבי תוספות, סלטים ומשקאות? וודאו את כל המרכיבים של השירות כדי להיות בטוחים שאין פרטים שנופלים בין הכיסאות.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

אטליז

אטליז הוא מקום שבו מוכרים בשר, אך בניגוד למקומות אחרים שבהם רוכשים בשר באריזות סגורות, באטליז עצמו גם מעבדים את הבשר וחותכים אותו על פי

קרא עוד »

3 חנויות בוטיק אורגניות

תעשיית המזון האורגני גדלה ב-3 מיליארד דולר תוך חמש שנים בלבד, לפי דו"ח של Packaged Facts, חברת מחקרי שוק עצמאית המתמחה במוצרים טבעיים ואורגניים. הדו"ח

קרא עוד »

משלוחים

עוגה היא פינוק טעים שניתן ליהנות ממנו לכל אירוע, מימי הולדת ועד חתונות. אמנם עוגה שנרכשה בחנות יכולה להיות נוחה, אבל אין כמו עוגה ביתית.

קרא עוד »