למה מגשי אירוח הם התשובה לכל סוג של אירוח

שירות קייטרינג ומשלב גם מגשי אירוח, זהו סגנון שירות שאינו עושה שימוש בשולחן האוכל הרגיל אלא במקום זאת, מסדר את מגשי האירוח שהוכנו מראש על שולחנות האורחים ללא צורך בארגון יתר מצידכם.

למה מגשי אירוח הם התשובה לכל סוג של אירוח |

בדיוק כמו שירותי קייטרינג, כך גם הם שירותי מגשי אירוח. אלה נועדו בעיקר לחברות ולתאגידים שעושים אירוע ספונטני שאינו כולל ארגונים גדולים וגרנדיוזיים אלא בעיקר אירועי חברה קטנים. העדיפות למגשי אירוח חלבי כשר והמשמעות שלה היא רבה מאין כמותה.

מגשי אירוח מורידים מהמארגנים את כל הטרחה הרבה בסידור שולחנות ובארגון רחב היקפים שנעשה בדרך כלל כאשר מזמינים שירותי קייטרינג.

קל לנקות |

כאשר מזמינים לאירוע מגשי אירוח, אופן התפעול שלהם הוא נוח בהרבה מאשר האלטרנטיבות האחרות. אם שירותי קייטרינג כוללים סידורי שולחנות וניקיון מעברים ושימוש בצלחות ובסכו"ם ובניילונים לריפוד השולחנות, כאשר מזמינים מגשי אירוח אין את כל הבלאגן הזה.

אירועים ספונטניים |

לחברות ותאגידים וכמובן בתי ספר וישיבות, אירוע ספונטני הוא דבר שבשגרה ואינו מצריך תכנון מראש. אך כדי שזה יצא לפועל ביתר שאת וללא מאמץ שימנע אותו, טוב להזמין שירות מגשי אירוח כדי לייעל את הזמנים בניקיון ובסידור המקום בו תתרחש המסיבה.

כמה עולים מגשי אירוח? |

קשה לתת מחיר כללי של מגשי אירוח אך כן ניתן לומר שכשמזמינים כאלה, העלות תצא זולה יותר מאשר האלטרנטיבות האחרות. 

מגשי אירוח של הולי בייגל ירושלים טובים בהרבה מבחינה זו ואם אתם רוצים להזמין כמו גדולה הרבה יותר אזי המחיר יהיה הרבה יותר נוח וזול. רגע לפני שאתם מזמינים אוכל, עשו סקר שוק קטן לצמצום נכון בעלויות.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?

ריהוט למסעדות

איפה קונים ריהוט למסעדות

חשבתם איך לגרום למסעדה שלכם להיראות מיליון דולר? התאימו למסעדה שלכם סט שולחנות ייחודי, בנוסף לסט כיסאות מעוצב ויפה וכמובן אביזרי ריהוט מעניינים ומרשימים, כאלה

קרא עוד »

אטליז בתל אביב

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם לחפש אטליז בתל אביב, במקום לקנות את הבשרים שלכם בסופר המקומי הגדול. כל מי שמבין בבשרים, יוכל לומר לכם

קרא עוד »