איך מוצאים עבודה דרך חברת השמה?

שוק התעסוקה חווה טלטלה עזה מאז נכנס נגיף הקורונה לחיינו. עשרות אלפים מחפשים עבודה, ולכן הסיכוי להתקבל הפך למורכב עוד יותר, בעיקר במקצועות ההייטק. משום כך, יצירת קשר עם חברת השמה מהווה נכון להיום את הדרך הטובה ביותר למציאת עבודה – כפי שנסביר כעת במדריך.

מחפשים עבודה? זה הזמן ליצור קשר עם חברת השמה

זה לא סוד ששוק התעסוקה חווה בחצי השנה האחרונה טלטלה. למעשה, רבבות מצאו את עצמם מחפשים עבודה, ונתקלים בקושי ממשי בשל ריבוי מועמדים. הקושי מתגבר כאשר מנסים להתקבל למקצועות ההייטק אשר עוד לפני נגיף הקורונה נחשבו ליוקרתיים ומבוקשים. משום כך, הדרך הטובה ביותר למציאת עבודה היא באמצעות יצירת קשר עם חברת השמה אשר מתמחה בתחום. המשרות הנחשקות בהייטק מצויות לרוב בידיהן הבלעדיות של חברות השמה, ולכן הסיכוי שלכם להתקבל לאותן משרות עולה – בשל ההתאמה וכן הליווי המקצועי אשר ניתן לכם לכל אורך הדרך. הדרישות של חברות ההייטק הן גבוהות, בעיקר בשל הידע הנדרש וכן ההתאמה הנדרשת לדרישות התפקיד. חברת השמה תדע לספק לכם מענה הן מבחינת המשרות אשר מתאימות לכם (כולל משרות התחלתיות) כמו גם תלווה אתכם בתהליך מציאת העבודה, עד לגיוס.

יתרון מובהק בעבור מועמדים אשר מגיעים דרך חברות השמה

מאחר וחברות ההייטק אינן מחזיקות מחלקת גיוס, הן פונות לרוב לחברת השמה אשר תפקידה הוא לאתר את המועמדים האיכותיים והטובים ביותר אשר עונים באופן מלא על דרישות התפקיד. תהליך הגיוס כולל את איתור המועמד, ראיון טלפוני ראשוני, מבחנים פסיכוטכניים וכן ראיון אישי. כלל השלבים הללו נועדו לבחון את מידת ההתאמה, ולכן חברות הייטק מובילות בארץ כמו גם בעולם מעדיפות לעבוד עם חברות השמה אשר מתמחות באיתור אותם מועמדים. בכך, נמנע מכם לא רק התסכול אשר נוגע מאי חזרה לקורות החיים שלכם אלא גם לקבלת יתרון מובהק על פני מועמדים אשר אינם הגיעו דרך החברה.

הקריירה הבאה שלך בתחומי ההייטק – ליווי לכל אורך הדרך

תהליך של חיפוש עבודה עלול להיות מייגע ולעיתים גם מתסכל, בעיקר בעידן שבו מספר המועמדים אשר מנסים להתקבל לאותה המשרה עלה באופן משמעותי. על כן, יש לנקוט בצעדים אשר יאפשרו לכם לפתח את הקריירה הבאה שלכם, כל זאת בליווי וסיוע מצד אנשי מקצוע מובילים בתחומם אשר מכשירים אתכם וכן מבצעים סינון ראשוני, לצורך השתלבות מדויקת במשרה נחשקת.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?