איך לשמור על הכושר בחורף?

עונת החורף ידוע כזו שגורמת לנו להישאר בבית ולרבוץ על הספה, ולו כי הגשם, הקור והרוחות אינם מאפשרים לנו לצאת מהבית. לצערנו, זה גם גורם ללא מעט אנשים להפחית בפעילות גופנית, מה שמוביל לעלייה במשקל. כיצד ניתן לשמור על הכושר גם בעונה הקרה? אספנו כמה טיפים חשובים וחיוניים. לגזור ולשמור.

אין כמו בבית

נכון, זה לא קל לאסוף מוטיבציה, להתלבש בבגדי הספורט החדשים ולצאת לאימון כשבחוץ קר וגשום. לכן, לא מעט אנשים בוחרים להתאמן בבית במהלך חודשי החורף, והאמת היא שמדובר בפתרון מצוין עבור רבים.

תחילה, יש להצטייד בכל הציוד החיוני לכם, החל ממשקולות יד ועד למזרון אימונים ייעודי. מעוניינים לבצע אימוני אירובי? ובכן, רכשו הליכון מתקדם, כך תוכלו ללכת מרחקים, לרוץ ולהעלות את הדופק מבלי לצאת מהבית. המלצה נוספת היא לרכוש אופני ספינינג, שכן גם באמצעותם תוכלו לבצע אימונים אירוביים נהדרים ומועילים.

חשוב לבנות תוכנית אימונים ממוקדת, ובהחלט ניתן לעשות זאת באמצעות מאמן כושר אישי. יש לא מעט מאמנים שיסכימו לאמן אתכם בין כותלי ביתכם, כל עוד יש ברשותכם ציוד בסיסי לאימון. כמו כן, תוכלו להיעזר באפליקציות אימונים או בסרטוני יוטיוב כדי להבין מהם התרגילים האידיאליים ביותר בעבורכם.

סטודיו שכונתי לאימונים

בשנים האחרונות ניכר כי רבים בוחרים להתאמן בסטודיו פרטי במקום בחדרי הכושר. כיום, יש לא מעט מתחמי אימון שכונתיים, בהם ניתן להתאמן בשלל סוגי אימונים שונים. בררו על סטודיו לאימונים באזור מגוריכם, וודאו שסוג האימונים במקום מתאים לכם וליכולות שלכם. מבקשים דוגמאות? ברחוב כצנלסון בגבעתיים יש לא מעט מתחמי אימון פרטיים, החל מאימוני EMS, דרך אימוני יוגה ועד לאימוני TRX, כשכל האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות. גם בבאר שבע ניתן למצוא מכוני אימון פרטיים, ואף מתחמי סטודיו שהוקמו בתוך חללי מגורים – כך שישנו היצע די רחב.

 

אפשר לשמור על כושר גם בחודשי החורף, כל מה שצריך זה למצוא את המסגרת האידיאלית ביותר בעבורכם, ולו כדי שתהיה לכם מוטיבציה להתמיד ולהתאמן גם בימים גשומים וקרים. בהצלחה!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אותכם?